PARCELA X

? Aleja XIV

Prolaz

        Sesti red Rondela
        Peti red
        Cetvrti red
              Treci red
                 Drugi red
                     Prvi red

    Glavna aleja

 

Prvi red Drugi red Treci red Cetvrti red Peti red Sesti red
Azriel Solomon 1851 1928 1
Adut David 1851 1934 2
Adut Sultana 1854 1930 2
Levi Avram i Josif 1854 1933 3
Farhi Flora 1872 1938 4
Farhi Isak 1861 1937 4
Stepanov Vera 1925 14.1.1994  5
Stepanov Nikola   2008 5
Danon Nuić Blanka i Ivica 1927 12.11.1993  6
Avramović Vukica 1892 1937 7
?       8
Vukelić Jure 1925 1993  9
?       10
Ferušić Blanka 1919 1993  11
Nakić Mirjana-Mirjam 1969 1993  12
Kabiljo Ema 1915 1993  13
Kabiljo Leon 1910 1998  13
Nafusi Mirjam 1857 1939 14
Nafusi Solomon 1856 1938 14
Eškenazi David 1869 1936 15
         
Bejosif Lela 1887 1935 16
trava        
Adut Lujza 1912 1933 17
Sijon Bela-Beatrisa 1915 1936 18
Davidović Moric 1869 1936 19
Davidović Sara 1880 1937 19
Šternberg Dušanka 1937 1995  20
Šternberg Isidor 1928 1999  20
prazno       21
Pardo Sabitaj 1869 1937 22
Simha Lilika-Lea 1920 25.3.1958 23
Koen Dijana 1864 1937 24
Mevorah Moša   4.5.1937 25
Nahmijas David 1844 1937 26
Koen Moša-Mario 10.9.1907 26.5.1937 27
Saban Solomon 1899 1937 28
Atijas Hana 1877 1937 29
Perec Rašela 1891 1937 30
Maca Elza 1912 1937 31
Konfino Josif 1868 1937 32
Konfino Sofija 1872 1937 32
Altarac Majer 1915 2005 33
Altarac Branka 1927 2002 33
Aćimović  Rita 1924 1995  34
Aćimović   Vasa 1920 1998 34
Margulis Majer 1884 1935 34
  popreko      
Alkalaj Jakov 1857 1937 35
Alkalaj Rifka 1868 1940 35
Ergas Malka 1871 1937 36
Alkalaj Isak i Solomon     37
Pijade Mordehaj 1879 16.12.1937 38
Demajo Jakov 1864 1937 39
Demajo Jakov 1875 1937 40
Lazar Hajim 1911 1938 41
Kalderon Jakov 1870 13.1.1938 42
Baruh Leon 1876 1938 43
Azriel David 1880 1938 44
Almozlino Rafajlo 1868 1937 45
Semu Sojka-Simha 1914 1938 46
Konfino Gavra 1893 1938 47
Ezra Benjamin 1860 1938 48
Mandil Avram 1873 1938 49
Izrael Jozef 1907 24.4.1995  50
Izrael Vojna 1912 1998  50
Adut r. Konforte Renčika 1904 1938 51
trava
Kojen
Isak     52
trava       53
Dragićević David 1995 1996  54
         
Mandic Klara 1944 2001 56
Bararon Aron     56
Bararon Avram     56
Bararon Izidor     56
Bararon Jakov     56
Bararon Moric   1940 56
Montiljo Mirta     56
Koen Rikuča 1872 1936 54
Hofbauer Katica 1907 1995  55
Kohn Ivan 1934 1995  55
  popreko ovi

gore

 
Levi Josif 1854 1938 57
Josifović Avram 1866 1938 58
 Alšeh Jakov   1938 59
Papo r.Finci Matilda 1883 1938 60
Avramović Isak 1870 1938 61
Judić Regina 1908 1938 62
Benvenisti Mazal 1863 1938 63
Mendelson Andrija 1913 1994 64
Franko Leon 1915 7.11.1994  65
Franko Atina 1927 2011  65
Rafajlović  Isak     66
Azriel Samuilo 1867 1938 67
Levinger Mirko 1914 14.3.1995  68
Šimon Solomon 1904 1939 69
Šimon Rašela 1880 1939 70
Mandil Mirula 1890 1956 70
Romano Simha-Bukica 1888 1938 71
Levi Moric-Buki 7.7.1890 25.3.1939 72
Altarac Moša 1882 1939 73
Aladjem Sofija     74
Koen Sarina     74
Konforti Matilda     75
Mandilović Avram 1881 1937 76
  popreko      
Danon Solomon 1905 1939 78
Barukic Heskija     79
Anaf Hajim 1912 1987 80
Gavrilović Slavka 1912 1965 80
Anaf Marko 1909 2010 80
Anaf Isak, Bukica, Solomon 1880 1930 80
Atijas Luna 1908 1994  81
Konfino Matilda 1895 1940 82
Sion Isak 1916 1995  83
Karijo Solomon 1874 1939 84
Amar Mazal     85
Abinun Isak     86
Abinun Sara     86
Ašerović Nisim 1881 1939 87
Elazar Josip 1916 15.3.1994  88
Elazar Milka 1913 31.10.2006 88
Alkalaj Bernard 1862 1940 89
Koen Rakila 1882 1940 90
Koen Olga 1913 1996 90
Koen Milan 1912 2003 90
Alkalaj  Solomon 1906 1995  91
Baruh Sonja 1922 1990 91
Alkalaj Solomon 1870 1940 92
         
Levi Jakov     93
Gaon Milka 1909 5.7.2000  94
Gaon Samuilo 1905 8.11.1995  94
Grubi Milena 1920 12.11.1993  95
Grubi Aleksandar 1946 1948 95
Anaf Samuilo i
Rikica
    96
Fuks Egon 1904 1949 98
Fuks  Eva     98
Popovic Svarc porodica     99
Milošević Hajduska Lena-Jelena 1904 12.1.1994  100
Švarc ?

Alkalaj

Armin ?

Jasa

1893 1948 101
Goldštajn Alfred 1900 1948 102
Koen  Rafailo 1873 31.7.1948 103
Hara Izidor 1882 1948 104
Kelner

Hidvegi

Jozefina

Franjo i Jelena

1888 1948 105
Adižes Isak 1875 1948 106
Alkalaj Greta 1882 1948 107
Fuks Željko 1918 9.2.1994 108 
         
    ovo ispod je nepoznato      

 

Sende Nora 1920 1993  

 

Konfino Leon   1940 55
Mozes       68
 
Danon Simha     83
Danon Isak     88
      ovo je ispod originalan spisak    
Farhi Isak 1961 1937 1
Adut David 1851 1934 2
Adut Sultana 1854 1930 2
Levi Avram 1854 1933 3
Farhi Flora 1872 1938 4
Avramović Bukica 1892 1937 7
Nafusi Mirjam 1857 1939 14
Nafusi Solomon 1856 1938 14
Eškenazi David 1869 1936 15
Koen Rafailo 1873 31.7.1948 103
Azriel Solomon 1851 1928  
         

 

Anaf Marko 1909 2010 3
Bejosif Lela 1887 1935 16
Adut Lujza 1912 1933 17
Sijon Bela-Beatrisa 1915 1936 18
Davidović Moric 1869 1936 19
Davidović Sara 1880 1937 19
Pardo Sabitaj 1869 1937 22
Simha Lilika-Lea 1920 25.3.1958 23
Koen Diana 1864 1937 24
Mevorah Moša   4.5.1937 25
Nahmijas David 1844 1937 26
Koen Moša-Mario 10.9.1907 26.5.1937 27
Saban Solomon 1899 1937 28
Atijas Hana 1877 1937 29
Perec Rašela 1891 1937 30
Maca Elza 1912 1937 31
Konfino Josif 1868 1937 32
Konfino Sofija 1872 1937 32
Ferušić Blanka 1919 1993  
Kabiljo Ema 1915 1993  
Koen Milan 1912 2003  
Koen Olga 1913 1996  
Nakić Mirjana-Mirjam 1969 1993  
Nuić-Danon Blanka 1927 1993  
Sende Nora 1920 1993  
Stepanov Vera 1925 14.1.1994  
Vukelić Jure 1925 1993  
Baruh Sonja 1922 1997  urna u porodičnoj grobnici
Margulis Majer 1884 1935 34
Alkalaj Jakov 1857 1937 35
Alkalaj Rifka 1868 1940 35
Ergas Milka 1871 1937 36
Pijade Mordehaj 1879 16.12.1937 38
Demajo Jakov 1864 1937 39
Demajo Jakov 1875 1937 40
Lazar Hajim 1911 1938 41
Kalderon Jakov 1870 13.1.1938 42
Azriel David 1880 1938 44
Almozlino Rafajlo 1868 1937 45
Baruh Leon 1876 1938 45
Semo Sojka-Simha 1914 1938 46
Konfino Gavra 1893 1938 47
Ezra Benjamin 1860 1938 48
Mandil Avram 1873 1938 49
Adut Renčika 1904 1938 51
Kojen Isak     52
Aćimović  Rita 1924 1995  
Šternberg Dušanka 1937 1995  
Šternberg Isidor 1928 1999  

 

Koen Rikuča 1872 1936 54
Konfino Leon   1940 55
Bararon Aron     56
Bararon Avram     56
Bararon Izidor     56
Bararon Jakov     56
Bararon Moric   1940 56
Montiljo Mirta     56
Levi Josif 1854 1938 57
Josifović Avram 1866 1938 58
Alšen Jakov   1938 59
Papo Matilda 1883 1938 60
Avramović Isak 1870 1938 61
Judić Regina 1908 1938 62
Benvenisti Mazal 1863 1938 63
Rafajlović  Isak     66
Azriel Samuilo 1867 1938 67
Mozes       68
Dragićević David 1995 1996  
Izrael Jozef 1907 24.4.1995  
Izrael Vodna 1912 1998  

 

Šimon Solomon 1904 1939 69
Simon Rašela 1880 1939 70
Romano Simha-Vukica 1888 1938 71
Levi Moric-Buki 7.7.1890 25.3.1939 72
Altarac Moša 1882 1939 73
Aladžem Sofija     74
Koen Sarina     74
Aćimović Rita 1924 1995  
Aćimović Vasa 1920 1998  
Altarac Branka 1927 2001  
Franko Leon 1915 7.11.1994  
Hofbauer Katica 1907 1995  
Kohn Ivan 1934 1995  
Levinger Mirko 1914 14.3.1995  
Mendelson Andrija 1943 1994  

 

Mandilović Avram 1881 1937 76
Danon Solomon 1905 1939 78
Anaf Isak 1880 1930 80
Konfino Matilda 1895 1940 82
Danon Simba     83
Karijo Solomon 1874 1939 84
Amar Mazal     85
Alzun Isak     86
Alzun Sara     86
Ašerović Nisim 1881 1939 87
Danon Isak     88
Alkalaj Bernard 1862 1940 89
Koen Rakila 1882 1940 90
Levi Jakov     91
Alkalaj Solomon 1870 1940 92
Alkalaj Solomon 1905 18.5.1995  
Alkalaj  Solomon 1906 1995  
Anaf Hajim 1912 1987  
Atijas Luna 1908 1994  
Elazar Josip 1916 15.3.1994  
Gavrilović Slavka 1912 1965  
Sion Isak 1915 28.8.1995  
Sion Isak 1916 1995  

 

          sedmi red ???
         
Romano Gavra     108
Levi H.Klara   16.10.1912 194
Elazar Milka 1913 31.10.2006  88
           

Nazad na groblje