PARCELA XI

 

Prvi red
Drugi red
Treci red
Prolaz
Kladovski transport Cetvrti red
Peti red
Sesti red

     posto nema brojeva groba - neki su poredjani po abecednom redu za sada

Prvi red Drugi red Treci red Cetvrti red Peti red Sesti red
Kunorti Berta 1906 1996 1
Montiljo Leon
(Dudo) i Danica
1909 1995 2
Bencion Albert 1911 1939 3
Alkalaj Viktorija 1887 1939 4
Farhi Josif 1872 1936 5
Medina Bukica-
Flora
1878 1938 6
Medina Nada 1913 1994 6
Samuilović Jakov 1888 1936 7
Jeušua Ješa 1862 1935 8
Alkalaj Avram 1915 1934 9
Alkalaj Miša 1870 1934 9
Demajo Sarina 1875 1941 10
Alvu Josif 1867 1933 10

 

Mandil Reina     11
Mandil Marko     11
? Simha     12
Hajon Hajim 1882 1938 13
Levi Ela 1909 1990 14
Kalderon Bela 1907 1938 14
Konfino Gavra 1892 1940 15
Stamenković Marko 1910 1982 16
Stamenković Regina 1913 1987 16
         
Radulović Katarina 1922 1982 17
Alkalaj Beba-Klara 1918 2003  18
Alkalaj Isak 1881 1930  18
Alkalaj  Rifka 1892 1982 18
Poleksić Tamara 1907 1982 19
Poleksić Sava 1910 1990  20
Đordjević  Radmila 1914 1982 21
Majorović Sofija 1896 1982  22
Papo Hajim 1918 1990  23
Papo Sara 1914 1982  23
Tamindžić Erika 1928 1982  24

 

Polak Željko 1897 1982 25
Salom Simha 1896 1982 26
Isaković Isak 1896 1983 27
Isaković Ermoza 1904 1991 27
        28
Kobar Elvira 1909 1983 29
Kobar Pavle 1902 1989 29
Švarc Hermina 1896 1983 30
Švarc Makso 1894 1941 30
         
Divjak Ilija 1908 1984 31
Divjak Isaka Berta 1915 1983 31
Ginsberg Roza 1891 1983 32
Salom Duška 1920 1994 32
         
Ilković Simha 1909 1983 33
Ilković Milosav 1916 1990 34
Bogdanov Lea 1916 1983 35
Bogdanov Sava 1921 2013 35
Altaras Mirko 1963 1994 36
Koen Elza 1915 1983 37
Elazar Paulina 1918 1983 38
Elazar Moric     38
Atias  Mosko 1909 1986 39
Atias-Deak Lidija 1917 2006 39
Kraus Blanka 1915 1988 40
Adižes Hajim 1924 1997 41

 

Furst Dara 1925 1992 42
Furst Josif 1911 1976 43
Kovačević Alegra 1907 1976 44
Kovačević Milan 1901 1982 44
Samokovlija Fanika     45
Samokovlija Jakov 1920 1976 45
Griec Rozalija i Jakob     46
Grof Fanika i Ignac     46
Grof Janka 1900 1973 46
Grof Rudolf 1888 1941 46
Grof Ludvig i Regina     46
Grof  Ignac 1922 1941 46
Danon David 1908 1985 47
Danon Natalija 1904 1977 47
Ilic Jovanka     48
Baruh Renato 1970 20.10.2001 48
Baruh  Salamon 1933 1977 48
Gajić Ana 1915 1992 49
Gajić Stojan 1911 1977 49
Kovačević Vera-Hermina 1909 17.1.2003 50
Grasijani Belina 1920 1977 50
Beraha Raka 1.1.1912 23.6.1977 51
Beraha Milica 1922 30.5.2001 52
Rubinović Ventura 1889 1977 53
Dragojević Jelena 1912 19.4.1996 54
Dragojević Jevrem 1907 1976 54

 

Singer Klara 1922 1975 55
         
Singer Irma 1891 24.9.1990 56
Jovanović Sida 1884 1977 57
Ninković Ljubica 1887 1975 57
Nikčević Jelisaveta   1958  
Koen  Radmila 1920 1.9.1981 58
Zloković Dragutin 1914 27.6.2002 59
Zloković Regina 1914 1975 59
Vajs Maks 1897 1975 60
Vajs Milena 1914 20.3.2007 60
Gabor Đorđe 1908 1976 61
Gabor  Kosara 1907 6.6.1996 61
Martinović Berta 1897 1989 62
Martinović Valerijan 1895 1976 62
Mentović Mošo 1919 13.5.1991 63
Mentović Luča 1927 1976 64

 

Vajs Hedviga 1886 1974 65
Preger Adela 1889 1974 66
Pijade Čedomir 1916 1974 67
Pijade Zorica 1922 2000  67
Pršić Olga 1899 1974 68
Konforte Isak 1907 1974 69
Levi Benjamin 1918 1974 70
Alkalaj Moša 1903 1975  71
Alkalaj Sarina 1921 25.8.2008 71
Ejsenberg Bela 1885 1993 72
Rajhert Klara 1906 1986 73
Rajhert Rudolf 1909 1975 73
Beraha David 1904 1975  74
Beraha Perla 1925 2001  ?
Beraha Vinka 1908 1986  74

 

  ovi dole nemaju broj reda ? gde su?      
 
Anaf Bukica    
Danon Neti 1910 1960
Kon Gavro   1983  
Polak Avdo   1998  
     

Nazad na groblje